Dti implant sistemleri yüksek teknoloji CNC makineleri ile işlevsel yapılı ürünler olarak üretilmektedir. Global pazarın ihtiyacı olan implant ürünlerine çözüm olan bir sistemdir. Ağız ve diş sağlığı çeşitli tedavilerle her geçen gün daha da gelişmekte olan bir sağlık alanıdır. Yüzlerce tedavi yönteminin ve ürünün kullanıldığı bu alanda teknolojinin en son harikalarından biri implantlar olarak karşımıza çıkıyor.

İmplant teknolojisinden yüksek kaliteli ve verimli sonuçların alınmasından dolayı birçok birey ve diş hekimi implantları tercih ediyor. Keskin Diş Kliniği olarak bizler de dünyanın en iyi implant markalarını uygulamalarımızda kullanıyor, hastalarımızın daha estetik bir gülüşe, daha kalıcı tedavilere kavuşmalarını sağlıyoruz. Bütün hastalarımız alacakları tedavinin istenen kalitede sonuç verip veremeyeceğini merak ediyorlar. Bizler de bu yazımızda uygulamalarımızda kullandığımız Dti implant markasına dair bütün merak edilenleri cevaplayarak akıllarda soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

İmplant hakkında çok detaylı bilgiler öğrenmek için implant diş nedir başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Dti İmplant Hangi Ülkenin? Menşei?

Dti implant hangi ülkenin ürünü şeklinde bir soru bütün implant markalarında olduğu gibi Dti ımplant markasında da akla geliyor. Dti implant menşei Türkiye olan yerli implant markasıdır. Dolayısıyla yerli üretim implant çeşitlerinden birisidir. TÜBİTAK ile Marmara Araştırma Merkezi (MAM) yerli üretim için 2012 yılında İstanbul’ da bir fabrika kurarak işe başlamışlar, daha sonra gelen yüksek talebi karşılayabilmek amacıyla Kocaeli’ ne fabrikalarını taşımışlardır. Kocaeli’ ndeki yeni yerinde yılda 500 bin üretim yapmayı hedefleyen Dti implant marka, kurmuş olduğu tesis ile de Avrupa’ nın en büyüğü konumunda bulunuyor.

Dti İmplant Üretim Yeri Neresi?

Dti implant üretim yeri Kocaeli. Dolayısıyla Dti implant ne malı diye merak edenler için Dti implant tamamen yerli sermayeye sahip, yerli implant markaları arasındadır. Markanın implant sistemleri tüm dünyadan doktorlar, mühendisler ve bilim insanları tarafından tasarlanıyor. Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası tarafından da destekleniyor. Bu desteği de her yönüyle dünya standartlarında bir üretim faaliyeti yürüttükleri için alıyorlar. Firma, üretim süreci boyunca hem ülkemizin hem de Avrupa’ nın önde gelen üniversiteleriyle, diş teknolojileri alanındaki önemli kuruluşlarla iş birliği içerisinde bulunuyor. ARGE çalışmalarını aralıksız ve çok kapsamlı şekilde devam ettiriyor.

Dti İmplant Nerenin Malı ?

Dti implant sistemleri bugün itibariyle dünyanın en seçkin kuruluşlarının değerlendirmelerinden çeşitli ödüllerle dönüyor. Geliştirilen implantları 22 ülkeye ihraç ediliyor ve her geçen gün daha fazla rağbet görüyor. Gelen talepleri karşılayamayan marka, önümüzdeki yıl Almanya, ABD, İsviçre ve Uzakdoğu’da ofis kurup çalışmalarını daha da artırmayı hedefliyor.

Dti İmplant
Dti İmplant Kaç Para, Dti İmplant Ne Kadar

Dti İmplant Türkiye Faaliyetleri

Dti implant Türkiye içerisinde üretildiği için hem hastalar hem de diş hekimleri için oldukça geniş avantajlar sağlıyor. Tasarımları kolay uygulama üzerine bina edildiği için rahatlıkla kullanılabiliyor. Geniş stok avantajı ve hızlı tedarik süreci sayesinde uzun bekleme süreleriyle karşılaşmıyorsunuz. Zengin boyutsal çeşitliliğe sahip olduğu için her hastada rahatlıkla kullanılabiliyor. Hastanın ihtiyacına göre ürün çeşidi belirlenebiliyor. Güvenilirliği ile kesin çözümler sunan Dti implant estetik ambalajı, zarif tasarımı ile de kullanıcılarına kalıcı sağlık tedavileri, estetik gülüşler sunuyor.

Dti İmplant Fda Onayı Var Mı?

Sağlık alanında dünyada bazı seçkin kuruluşlar yer alıyor ve bunların sertifika verdiği, onay verdiği markalar güvenilirliği tescillenmiş oluyor. Bunlardan bir tanesi de Amerika Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan FDA kuruluşu. Bir ürünün FDA onaylı olması, o ürünü gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Sağlığını tehdit etmeyen bir ürün olduğundan emin olarak kullanabilmenizi sağlıyor. Bu noktada Dti implant FDA onayı var mı yok mu diye aklınıza geliyorsa Dti implant sistemleri FDA onayına sahiptir. Markanın üretim tesisi yüksek teknolojideki CNC makineleriyle donatılmış şekilde hizmet veriyor. Ürünleri de CE sertifikası ile birlikte FDA onaylı olarak da kullanıma sunuluyor.

Dti implant sistemleri kliniğimize gelen hastalarımızca da oldukça fazla tercih ediliyor. Tecrübelerimiz ile de Dti implant sistemlerinin sorun yaratmadan kullanılabilen ürünlerden birisi olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu yüzden de tedavilerimizde kullanmaktan kesinlikle çekinmiyoruz.

Dti İmplant Parçaları

Dti implant parçaları NANO teknoloji ürünü olup uygulamalarda tamamen hastanın sağlığı ve memnuniyeti esas alınarak geliştiriliyor. Farklı Dti implant çeşitleri bulunduğu için hastalarımızın ihtiyaçlarına ve diş yapılarına göre en idealini seçebiliyoruz. Q3.0 implant, Lance Drill implant, Q2.0 Drill ve Q3.0 Drill seçenekleri SLA ve DTI Act modellerine sahip. Bunlar 10 mm, 11.5 mm, 13 mm, 15 mm gibi farklı çeşitlerde bulunuyorlar. Alternatifin geniş olması da her hastamıza uygun bir Dti implant bulabilmemizi sağlıyor.

Dti İmplant
Dti İmplant Parçaları

Dti İmplant Nasıl?

Dti implant nasıl diye merak ediyorsanız Dti implant hibrid tasarıma sahip. Kök formu ve silindirik tasarımı bir arada sunuyor. Mükemmel bir primer stabilite sağlıyor. ARGE departmanları son teknolojileri kullanarak inovasyonlar gerçekleştiriyorlar. Bağımsız üniversitelerle iş birliği kuruyor, faaliyetlerin sponsorluğunu yürütüyorlar. Hızlı kemik entegrasyonu sağlayan NANO teknolojik SLA yüzeyleri sayesinde kullanıcılar oldukça rahat ediyorlar. Son geliştirilmiş yüzeyi sayesinde başarılı sonuçlar sağlıyorlar.

Dti implant diş hekimleri için de oldukça avantajlıdır. Ürünün kullanımı son derece pratik… Cerrahi setleri içerisinde 397 adet frez bulunuyor. Bunlar da uygulamalarınızda hem sizin hem de hastalarınızın son derece rahat etmenizi sağlıyor.

Dti İmplant Fiyatları Ne Kadar?

İmplant tedavisi almayı düşünenlerin ilk merak ettiği konulardan birisi de Dti implant kaç para, Dti implant ne kadar, Dti implant fiyatları oluyor. Fakat bunun için net bir fiyat belirtmek her zaman imkânsız. Çünkü implant tedavilerinde fiyatı etkileyen pek çok kalem bulunuyor. Bunların her biri kişiye göre, uygulamaya göre değiştiği için fiyatlandırma da kişiye göre belirleniyor. Kullanılacak implantın malzeme detayı, hastanın kaç dişinin ve hangi dişlerinin implant tedavisi uygulanacağı, tedavi uygulanacak dişlerin desteklenmesi için gereken implant sayısı, kemik grefti, sinüs yükselmesi gibi ek prosedürler Dti implant fiyatları üzerindeki başlıca belirleyicilerdir. Fakat şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki yerli üretim olması sayesinde Dti implant kalite standartları da gözetildiğinde en iyi implant markaları arasında ve benzer yabancı menşeili implant markalarından oldukça ekonomiktir.

DTİ İmplant Şikayet Var

Sayfamızda Dti implant hakkında detaylı bilgi verdik. Değerlendirmelerimizin objektif olması açısından Dti implant şikayet araştırması yaptığımızda sikayetvar.com adlı sitede Dti implant ile alakalı herhangi bir şikayetin olmadığını görüyoruz. Sitede Dti implant markasını aradığımızda karşımıza çıkan sonuç şu oluyor:

  • Sorgunuza uygun herhangi bir şikayet bulunamadı.

Dti İmplant Yorumları ve Dti İmplant Yaptıranlar

Yüksek teknolojisi ve uygun Dti implant fiyat avantajlarıyla uygulamalarımızda kullandığımız Dti implant yorum ve değerlendirmeleri son derece olumlu. Hastalarımızın hayallerindeki gülüşe ve sağlığa kavuşmalarında markanın oldukça etkili olduğunu görüyoruz. Zaten dünya genelinden çok büyük bir talep görüyorlar ve mevcut kapasiteleriyle talepleri karşılayamıyorlar. Sürekli büyümeye devam ediyorlar. Alanında uzman kişiler tarafından ileri cerrahi teknikleriyle birlikte özel eğitim programları ve sürekli eğitim faaliyeti gerçekleştirilir.

Dti İmplant
Dti İmplant

Keskin Diş Kliniği olarak bizler Dti implant yaptıranlar ne düşünüyor, deneyimleri, Dti implant yorumları neler çok önem veriyoruz. Eğer kliniğimizden ya da başka bir yerden Dti implant yaptırdı iseniz veya yaptırmayı düşünüyorsanız deneyimlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Bunun için altta bulunan yorum kısmına yorumlarınızı ekleyebilirisiniz. İyi, kötü fark etmeksizin bütün yorumlarınızı yayınlayacağız ve ihtiyaç sahiplerinin faydalanabilmesini sağlayacağız.

Kaynak:

www.dtiimplant.com.tr

sikayetvar.com

 

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 44 Ortalama: 4.1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Diş Hekimine Sor.