Bu yazımızda size Bego implantlar hakkında detaylı bilgileri özgün bir şekilde vermeyi amaçlıyorum. Yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünde Bego implant yaptıran hastalarımızın yorumlarını bekliyoruz ve yaptıracak olanlara yol göstermesini umuyoruz.

Dental implantlarla ilgili detaylı bilgi için implant diş başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Bego implant

Bego implant Hangi ülkenin? Menşei?

Bego implantları Alman teknolojisi ile üretilmektedir. Üretim fabrikası menşei Almanya’nın Bremen şehri olan Bego implantları, dünyanın yaklaşık 100 ülkesinde kullanılmaktadır.

Bego implant markası kaç yıllık?

Bego firmasının implant bölümü 1994 yılından bu yana hizmet vermekte olup yaklaşık 25 yıllık bir firmadır.

Bego implant fiyatı ne kadar?

İmplant fiyatlarını etkileyen 1 den fazla etken söz konusudur. Bu etmenler değerlendirilir ve ülkemiz şartlarını düşünülecek olursak Bego implantı 300 Euro ile 600 Euro arasında yaptırabilirsiniz.

Bizim kliniğimizden fiyat almak için hamzakeskin.com/iletisim adresinden iletişime geçebilir yada sağ altta bulunan whatsapp butonundan ulaşabilirsiniz.

Bego implant ölçü parçalarını nereden bulurum?

Öncelikle implantı yaptırdığınız hekimden bu parçaları isteyebilirsiniz. Ama hekiminiz bu parçalar için bir ücret ödediği için sizden bir miktar para talep edebilir. Doktorunuza ulaşamıyorsanız bego.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Bego implant şikayet var.

Sizlere daha objektif bir yazı sunmak için sikayetvar.com sitesinde implant firmasıyla ilgili yaşanan en büyük problemden 1 adet buraya koymayı uygun görüyorum.

  • Şimdiye kadar bego implant ile ilgili şikayet var sitesinde bir şikayet yer almamıştır.

Bego implant yaptıranlar

Bego implant yaptıranların yorumları sizin ve bizim için çok önemli. Siz de bu yazıyı okuyor ve bego implant yaptıran biriyseniz, yazımızın en sonunda bulunan yorumlar kısmına iyi kötü yorumunuzu bırakmanız sizlerden rica ediyoruz. İyi ve kötü her türlü yorumunuz yayınlanacaktır.

Kaynaklar;

https://www.bego.com

 

[Toplam:16    Ortalama:4.4/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Soru Sor. Randevu Al.