Bu yazımızda size İsviçre’de Waldenburg’da üretilen Straumann implant hakkında detaylı bilgileri objektif bir şekilde vermeyi amaçlıyorum. Yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünde Straumann implant yaptıran hastalarımızın yorumlarını bekliyoruz ve yaptıracak olanlara yol göstermesini umuyoruz.

Dental implantlarla ilgili detaylı bilgi için implant diş başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

straumann implant

Straumann implant Nerenin, Hangi ülkenin? Menşei?

Straumann implantları İsviçre menşeili olup İsviçre’de üretilmektedir. İsviçre’de Waldenburg’da bulunan fabrikasından dünyanın yaklaşık 120 ülkesine ihraç edilmektedir.

Straumann implant markası kaç yıllık?

Strauman group firmasının implant bölümü 1954 yılından bu yana hizmet vermekte olup yaklaşık 60 yıllık bir firmadır. İmplant konusunda en eski ve en köklü firmaların başında straumann implantları gelmektedir.

Straumann implant fiyatı ne kadar?

İmplant fiyatlarını etkileyen 1 den fazla etken söz konusudur. Bu etmenler değerlendirilir ve ülkemiz şartlarını düşünülecek olursak Straumann implantı 500 Euro ile 1000 Euro arasında yaptırabilirsiniz.

Bizim kliniğimizden fiyat almak için hamzakeskin.com/iletisim adresinden iletişime geçebilir yada sağ altta bulunan whatsapp butonundan ulaşabilirsiniz.

Straumann implant ölçü parçalarını nereden bulurum?

Öncelikle implantı yaptırdığınız hekimden bu parçaları isteyebilirsiniz. Ama hekiminiz bu parçalar için bir ücret ödediği için sizden bir miktar para talep edebilir. Doktorunuza ulaşamıyorsanız straumann.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Straumann implant şikayet var.

Sizlere daha objektif bir yazı sunmak için sikayetvar.com sitesinde implant firmasıyla ilgili yaşanan en büyük problemden 1 adet buraya koymayı uygun görüyorum.

  • Şimdiye kadar Straumann implant ile ilgili şikayet var sitesinde bir şikayet yer almamıştır.

Straumann implant yaptıranlar

Straumann implant yaptıranların yorumları sizin ve bizim için çok önemli. Siz de bu yazıyı okuyor ve Straumann implant yaptıran biriyseniz, yazımızın en sonunda bulunan yorumlar kısmına iyi kötü yorumunuzu bırakmanız sizlerden rica ediyoruz. İyi ve kötü her türlü yorumunuz yayınlanacaktır.

Kaynaklar;

https://www.straumann.com/

Ekstra bilgi;

Straumann holding’in başındaki thomas straumann ‘ın 2.6 milyar dolar serveti olup dünyanın 100 zengininden birisidir.

[Toplam:6    Ortalama:3.3/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Soru Sor. Randevu Al.