Osstem implant nedir? İmplantların kullanımı sağlıklı bir diş yapısı oluşturabilmek için kimi zaman zorunluluk oluyor. Günümüzde ağız ve diş sağlığı teknolojisinde osse implant, yüksek kaliteli ve verimli sonuçların alınmasını sağlıyor. Birçok birey de bu üstün özelliklerinden dolayı kore malı implant teknolojisini tercih ediyor. Keskin Diş Kliniği olarak bizler de sizlere üstün kaliteli implantlarla estetik bir gülüş, kalıcı bir tedavi imkânı sağlıyoruz. Birçok hasta, tedavi almadan önce akındaki soru işaretlerinin giderilmesini, alacağı tedavinin istenen kalitede sonuç verip vermeyeceğini öğrenmek istiyor. Bizler de bu yazımızda Osstem implant bilgilerine dair bütün sorulara detaylı şekilde açıklık getiriyoruz.

👉 İmplant hakkında çok detaylı bilgiler öğrenmek için implant nedir başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Osstem İmplant Hangi Ülkenin? Menşei?

Osstem implant hangi ülkenin ürünüdür? Osstem implant menşei neresidir?  diye merak edenler için Güney Kore’de üretilen bir implant markasıdır. Osstem implant  bugün itibariyle ortaya koyduğu başarılı sonuçlar sayesinde marka, Asya kıtasının bir numarasıdır. Dünya genelinde en çok tercih edilen Güney kore implant markaları arasında da 5. Sırada bulunuyor. Osstem implant AR-GE çalışmalarına aralıksız devam eden şirket, 2026 yılına kadar dünyanın kore implant markaları şirketi olma sözü vermiş ve bunu başarmak için yoğun bir çaba sarf ediyorlar. Her geçen gün de tüm dünyada ürünleriyle fark oluşturuyorlar.  1991 yılından itibaren implant alanında aktif rol almaya başlayan Osstem implant 2018 yılında çeşitli uluslararası kuruluşlar tarafından müşteri memnuniyeti en fazla Osstem implant kore malı implant markaları olarak seçilmiştir.

Osstem implant
Osstem İmplant Hangi Ülkenin?

Osstem İmplant Üretim Yeri Neresi?

Osstem implant nerede üretiliyor? veya Osstem implant ne malı? diye merak edenler için Osstem implant Kore ürünü olduğunu belirtebiliriz. Üretim yeri ise Seul. Şirket, ürün güvenilirliğini sürekli arttırmak için müşteri odaklı ürünler geliştiriyor. Hatta 2008 yılında Osstem Kemik Fen Bilimleri Enstitüsü’ nü kurmuşlar ve burada kemik rejenerasyonları ve diş implantları üzerine aralıksız çalışmalarına devam ediyorlar. FDA, ISO, CE gibi uluslararası kalite sertifikalarının sahibi bulunuyorlar. Bu sertifikalar dünyanın en seçkin sağlık ürünlerine veriliyor. Osstem implant, başarılarını sürekli daha ileriye taşımakla birlikte bugün ABD, İngiltere, Çin, Rusya, Hindistan, Hong Kong, Tayland başta olmak üzere dünya genelinde 60’tan fazla ülkede ostem implant ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Osstem İmplant Fda Onayı Var Mı?

FDA onayı, sağlık alanında kullanılmakta olan ürünlerin güvenilirliğini kanıtlayan, Amerika Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan bir kuruluş tarafından verilir. Bir ürünün FDA onaylı olması, o ürünün sağlığınızı gerçekten tehdit etmeyen, güvenilir bir ürün olduğunu gösterir. Osstem implant FDA onayı bulunmaktadır. Osstem implant sadece FDA sertifikası da değil, markanın CE, ISO gibi uluslararası güvenilirlik sertifikaları da bulunuyor.

Osstem İmplant Türkiye

Osstem implant Türkiye son yıllarda üst düzey ürünleri ile diş hekimlerinin tercih ettiği markalardan birisi olmuş, her geçen gün de Osstem implant  tercih edilirliği artmaya devam ediyor. Çünkü Osstem implantları pek çok açıdan benzerlerinden ayrılıyor. Osstem Türkiye ürünleri geliştirilmiş kan çekiciliği ve trombosit adezyonuna sahip. Osstem implant  Primer stabilize ve hücre tepkimesi bakımından mükemmel sonuç veriyor. Kemik implant temasında %39 daha başarılı sonuç sunuyor. Zayıf kemik yapılarında çok daha yüksek başarı elde ediliyor. Osstem implant implant tedavi süreci de %30’un üzerinde kısaltıyor.

Osstem İmplant Parçaları

Osstem implant parçaları ve bileşenleri de sürekli güncelleniyor. Geliştirilerek zenginleştiriliyor. Hem doğallık hissi hem de estetik memnuniyet temelli olan marka, müşterilerine SS sistemi (dahili tip jinjiva-seviye implant), TS sistemi (dahili tip kemik-seviye implant), MS sistemi (mini implant), US sistemi (harici tip kemik-seviye implant) vb. çeşitli dental implant ve Osstem implant sistemleri sunuyor.

Osstem implant
Osstem implant Parçaları

Osstem İmplant Fiyatı Nedir?

İmplant osstem tedavisi almayı düşünen kişilerin en fazla merak ettiği konulardan birisi kore implant fiyatları hizmetin maliyeti olmaktadır. Bu bakımdan Osstem implant kaç para, osstem implant fiyatı şeklinde de sorular geliyor. Fakat bunun için net bir rakam verebilmemiz imkânsız. Çünkü implant uygulamalarında maliyeti etkileyen pek çok kalem var. Hastanın tedavi detayları, damak yapısı, uygulama işlemleri gibi etkenlere göre, Osstem implant  Euro ve dolar kurlarına göre osstem implant fiyatı değişiklikler oluyor. Bu yüzden de Osstem implant ne kadar diyenler için karşılaşacakları rakamlar sürekli değişiyor. Şunu da ifade etmek isteriz ki, yüksek kalite sağlamasına karşın osstem implant fiyat olarak Avrupa ve Amerika menşeli implant markalarından her zaman daha uygundur. Güney Kore’ de üretilen bu Osstem implant bünyesinde bulunan yiv ürünü sayesinde erken enfeksiyon riski, boyun bölgesi kemik kayıpları ve yumuşak doku göçü gibi istenmeyen durumlar görülmemektedir. Güney kore malı implant fiyatları ağız yapınıza göre belirlenmektedir.

👉 Kliniğimizden fiyat almak için iletişim adreslerimizi kullanabilir, sağ altta bulunan whatsapp butonunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Osstem İmplant
Osstem İmplant Fiyatları

Osstem Implant Kaliteli mi?

Osstem implant kaliteli mi? diye merak edenler için, Osstem implant özellikle geç yüklemeli vakalarda kemiğe pasif şekilde yerleşim sağlıyor. Bu açıdan da birçok diş hekiminin en büyük sorunları arasında yer alan erken dönemde implanların boyun kısmındaki kemik kaybı vakalarının neredeyse Osstem implant ürünlerinde hiç olmamış olması dikkat çekiyor. Bu sebeple de en kritik vakalarda dahi Osstem implant hekimler tarafından tercih ediliyor. Osseointegrasyon açısından sahip olduğu yüksek başarı dental implant alanında Osstem implant her geçen gün daha yukarıya taşıyor.

OSSTEM Implant Şikayet Var

Yapmış olduğumuz değerlendirmelerin daha objektif olması açısından Osstem implant şikayet araştırması yaptığımız sikayetvar.com sitesinde herhangi bir şikayet olmadığını görüyoruz. Sitede Osstem implant markasını aradığımızda karşımıza çıkan sonuç şu olmaktadır:

🔹 Sorgunuza uygun herhangi bir şikayet bulunamadı.

Osstem Implant Ekşi Sözlük

Osstem İmplant ekşi sözlükte de birkaç bölümde konu olmuş. Osstem implant  burada da kullanıcılar a+ sınıfında bir implant olduğundan ve fiyat-kalite performansı bakımından son derece memnun edici olduğundan bahsetmişler. Şu ana kadar sadece Osstem implant kullanıcılarına ait bir başlığın da açılmamış olduğunu görüyoruz. Dilerseniz ekşi sözlükte arama yaparak Osstem implant kullananlar yorumları inceleyebilir, kendiniz başlık açarak kullanıcılara ulaşıp Osstem implant  deneyimlerini öğrenebilirsiniz.

Osstem İmplant Yorumları ve Yaptıranlar

Osstem implant yorum için internette böyle bir osstem implant yorumlar bulunmamakta ama siz eğer ki Osstem implant  yaptırmayı düşünüyor ya da Osstem implant yaptırdıysanız başka araştıranlara da faydalı olması için mutlaka hemen altta bulunan yorumlar kısmına Osstem implant yorumları yazmanızı rica ederim. Güney kore implant yorumları hastalarımızla paylaşarak yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. Osstem implant yaptıranlar diğer hastalarımız için kore malı implant yorumları hakkında faydalı olabilir. 

Osstem İmplant
Osstem İmplant Kullananlar

Neden osstem implant?

Osstem markası çeşitli alanlarda üretim yaparak geniş ürün yelpazesi oluşturur. Hasta memnuniyeti sağlamak için teknolojik yenilikleri yakından takip eden firma implant konusunda yüksek performanslı ürünler sunmaktadır. Hekimlerimiz tarafından güvenilerek yapılan osstem implant katalog ürünleri sıklıkla tavsiye edilir. Osstem implant #İstanbul merkezli kliniğimizde uzman hekimlerimiz tarafından yapılır. Osstem implant fiyatı 2021 güncel bilgisi için kliniğimizi arayabilirsiniz. 

 

 

Kaynak

Şikayet Var ( https://www.sikayetvar.com/ )

Osstem ( http://en.osstem.com/main/index.do)

Osstem Türkiye Distribütörlüğü  (https://www.2mimplant.com/)

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 122 Ortalama: 3.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Diş Hekimine Sor.