İmplantların kullanımı sağlıklı bir diş yapısı oluşturabilmek için kimi zaman zorunluluk oluyor. Günümüz ağır ve diş sağlığı teknolojisinde implant, yüksek kaliteli ve verimli sonuçların alınmasını sağlıyor. Birçok birey de bu üstün özelliklerinden dolayı implant teknolojisini tercih ediyor. Keskin Diş Kliniği olarak bizler de sizlere üstün kaliteli implantlarla estetik bir gülüş, kalıcı bir tedavi imkânı sağlıyoruz. Birçok hasta, tedavi almadan önce akındaki soru işaretlerinin giderilmesini, alacağı tedavinin istenen kalitede sonuç verip vermeyeceğini öğrenmek istiyor. Bizler de tedavi sırasında zorunlu olarak Osstem implant kullanmamız gerekiyorsa bu yazımızda Osstem implanta dair bütün sorulara detayı şekilde açıklık getiriyoruz.

İmplant hakkında çok detaylı bilgiler öğrenmek için implant nedir başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Osstem İmplant Hangi Ülkenin? Menşei?

Osstem implant hangi ülkenin ürünüdür? Osstem implant menşei neresidir diye merak edenler için Osstem implant Güney Kore’de üretilen bir implant markasıdır. Bugün itibariyle ortaya koyduğu başarılı sonuçlar sayesinde marka, Asya kıtasının bir numarasıdır. Dünya genelinde en çok tercih edilen implant markaları arasında da 5. Sırada bulunuyor. AR-GE çalışmalarına aralıksız devam eden şirket, 2026 yılına kadar dünyanın en iyi implant şirketi olma sözü vermiş ve bunu başarmak için yoğun bir çaba sarf ediyorlar. Her geçen gün de tüm dünyada ürünleriyle fark oluşturuyorlar.  1991 yılından itibaren implant alanında aktif rol almaya başlayan marka, 2018 yılında çeşitli uluslararası kuruluşlar tarafındna Müşteri Memnunieyeti En Fazla marka olarak seçilmiştir.

Osstem İmplant Üretim Yeri Neresi?

Osstem implant ne malı diye merak edenler için Kore malı olduğunu belirtebiliriz. Osstem implant üretim yeri ise Seul. Şirket, ürün güvenilirliğini sürekli arttırmak için müşteri odaklı ürünler geliştiriyor. Hatta 2008 yılında Osstem Kemik Fen Bilimleri Enstitüsü’nü kurmuşlar ve burada kemik rejenerasyonları ve diş implantları üzerine aralıksız çalışmalarına devam ediyorlar. FDA, ISO, CE gibi uluslararası kalite sertifikalarının sahibi bulunuyorlar. Bu sertifikalar dünyanın en seçkin sağlık ürünlerine veriliyor. Marka, başarılarını sürekli daha ileriye taşımakla birlikte bugün ABD, İngiltere, Çin, Rusya, Hindistan, Hong Kong, Tayland başta olmak üzere dünya genelinde 60’tan fazla ülkede implantlarını kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Osstem İmplant Kaç Para, Osstem İmplant Ne Kadar?

İmplant tedavisi almayı düşünen kişilerin en fazla merak ettiği konulardan birisi bu hizmetin maliyeti olmaktadır. Bu bakımdan Osstem implant kaç para şeklinde de sorular geliyor. Fakat bunun için net bir rahat verebilmemiz imkânsız. Çünkü implant uygulamalarında maliyeti etkileyen pek çok kalem var. Hastanın tedavi detayları, damak yapısı, uyguma işlemleri gibi etkenlere göre, Euro ve dolar kurlarına göre değişiklikler oluyor. Bu yüzden de Osstem implant ne kadar diyenler için karşılaşacakları rakamlar sürekli değişiyor. Şunu da ifade etmek isteriz ki, Osstem implant yüksek kalite sağlamasına karşın ücret olarak Avrupa ve Amerika menşeli implant markalarından her zaman daha uygundur. Kliniğimizden fiyat almak için iletişim adreslerimizi kullanabilir, sağ altta bulunan whatssap butonunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Osstem İmplant Fda Onayı Var Mı?

FDA onayı, sağlık alanında kullanılmakta olan ürünlerin güvenilirliğini kanıtlayan, Amerika Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan bir kuruluş tarafından verilir. Bir ürünün FDA onaylı olması, o ürünün sağlığınızı gerçekten tehdit etmeyen, güvenilir bir ürün olduğunu gösterir. Osstem implant FDA onayı var mı diye aklınıza geliyorsa, Osstem implant markasının FDA onayı bulunuyor. Sadece FDA sertifikası da değil, markanın CE, ISO gibi uluslararası güvenilirlik sertifikaları da bulunuyor. Osstem implant çeşitleri kliniğimize gelen hastalarımızda da oldukça fazla uygulanmakta. Tecrübe ettiğimiz üzere de sorun yaşamadığımız markalardan birisi olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu yüzden de tedavilerimizde kullanmaktan çekinmediğimiz türlerden birisidir.

Osstem İmplant Parçaları

Osstem implant sürekli genişleyerek büyümeye devam eden bir markadır. Sürekli kendi teknolojilerini geliştirmeye devam ediyorlar. Bu bakımdan Osstem implant parçaları ve bileşenleri de sürekli güncelleniyor. Geliştirilerek zenginleştiriliyor. Hem doğallık hissi hem de estetik memnuniyet temelli olan marka, müşterilerine SS sistemi (dahili tip jinjiva-seviye implant), TS sistemi (dahili tip kemik-seviye implant), MS sistemi (mini implant), US sistemi (harici tip kemik-seviye implant) vb. çeşitli dental implant sistemleri sunuyor.

Osstem İmplant Parçaları
Osstem İmplant Parçaları

Osstem İmplant Türkiye

Osstem implant Türkiye genelinde çok geniş bir satış ağına ulaşmıştır. Son yıllarda üst düzey ürünleri ile diş hekimlerinin tercih ettiği markalardan birisi olmuş, her geçen gün da tercih edilirliği artmaya devam ediyor. Çünkü markanın implantları pek çok açıdan benzerlerinden ayrılıyor. Ürünler geliştirilmiş kan çekiciliği ve trombosit adezyonuna sahip. Promer stabilize ve hücre tepkimesi bakımından mükemmel sonuç veriyor. Kemik-implant temasında %39 daha başarılı sonuç sunuyor. Zayıf kemik yapılarında çok daha yüksek başarı elde ediliyor. İmplant tedavi sürecini de %30’un üzerinde kısaltıyor.

Osstem İmplant Nasıl?

Osstem İmplant nasıl diye merak edenler için Osstem İmplant, özellikle geç yüklemeli vakalarda kemiğe pasif şekilde yerleşim sağlıyor. Bu açıdan da birçok diş hekiminin en büyük sorunları arasında yer alan erken dönemde implanların boyun kısmındaki kemik kaybı vakalarının neredeyse Osstem İmplantta hiç olmamış olması dikkat çekiyor. Bu sebeple de en kritik vakalarda dahi hekimler tarafından tercih ediliyor. Osseointegrasyon açısından sahip olduğu yüksek başarı dental implant alanında markayı her geçen gün daha yukarıya taşıyor.

OSSTEM İmplant Şikayet Var

Yapmış olduğumuz değerlendirmelerin daha objektif olması açısından Osstem implant şikayet araştırması yaptığımız sikayetvar.com sitesinde Osstem implant ile ilgili herhangi bir şikayet olmadığını görüyoruz. Sitede Osstem markasını aradığımızda karşımıza çıkan sonuç şu olmaktadır:

  • Sorgunuza uygun herhangi bir şikayet bulunamadı.

Osstem İmplant Ekşi Sözlük

Osstem İmplant ekşi sözlükte de birkaç bölümde konu olmuş. Burada da kullanıcılar a+ sınıfında bir implant olduğundan ve fiyat-kalite performansı bakımından son derece memnun edici olduğundan bahsetmişler. Şu ana kadar sadece Osstem implant kullanıcılarına ait bir başlığın da açılmamış olduğunu görüyoruz. Dilerseniz arama yaparak kullanan kişilerin yorumlarını inceleyebilir, kendiniz başlık açarak kullanıcılara ulaşıp deneyimlerini öğrenebilirsiniz.

Osstem İmplant Yorumları ve Osstem İmplant Yaptıranlar

Yüksek standartları ve uygun fiyat avantajları ile sizlere sunduğumuz implant teknolojilerinde çok yüksek oranda olumlu Osstem İmplant yorum ve değerlendirmeleri alıyoruz. Hastalarımızın hayallerindeki estetiğe ve gülüşe sahip olmalarında bu markanın ürünlerinin oldukça etkili olduğunu görüyoruz. Zaten firma, sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde ürünlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor ve ABD’de her yıl en fazla satış yapan implant markalarından birisi oluyor. 2011 yılından bu yana istatistiklerde daima üst sıralarda yer alıyor. Kendilerine 2026 yılında dünyanın bir numaralı implant markası olma sözünü de büyük oranda gerçekleştirecekler gibi görünüyor.

Osstem İmplant yaptıranlar neler düşünüyor bizim için çok önemli. Sizlerin deneyimlerini ve memnuniyetlerinizi son derece önemsiyoruz. Eğer siz de gerek kliniğimizden gerekse başka bir yerden daha önce OSSTEM İmplant yaptırdı iseniz, kullanıyorsanız ya da kullandı iseniz yazımızın sonunda bulunan yorum kısmına yorumunuzu bırakmanızı rica ediyoruz. İyi, kötü fark etmeksizin bütün yorumlarınız ihtiyacı olanların, merak edenlerin faydalanabilmesi için yayınlanacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Soru Sor. Randevu Al.