NucleOSS İmplant Hakkında Aklınıza Takılan Tüm Sorular

Size sağlıklı bir diş yapısı oluşturabilmemiz için implant kullanımı bazen zorunlu olabilmektedir. İmplant teknolojisi sağlık ve estetik alanında yüksek kaliteli ve verimli sonuçların elde edildiği önemli bir teknolojidir. Günümüzde birçok birey tedavi sürecinde implant teknolojisini tercih etmektedir. Nucleoss İmplant olarak bizlerde sizlere yüksek kaliteli implantlar ile kalıcı bir tedavi, estetik bir gülüş kazandırmaktayız. Birçok hasta tedavi öncesi aldığı hizmet hakkında ayrıntılı bilgi elde etmek ve kaliteli, sağlıklı bir sonuç alıp alamayacağı konusunda bir kanaate varmak istemektedir. Bunun içinde aklınıza takılan sorunların cevap bulması gereklidir. Dişlerinizle ilgili sorunlarınız olduğunda zorunlu olarak implant kullanmamız gerekiyorsa, bu içeriğimizde sizlere Nucleoss İmplant hakkında aklınıza takılan tüm sorulara detaylı bir şekilde açıklık getireceğiz.

NucleOSS İmplant Hangi ülkenin üretimidir? Menşei Neredir?

NucleOSS İmplant menşei Türkiye’dir. Şanlılar Ltd. Şti. tarafından 2001 yılında İzmir ilinde kurulmuş olan yerli bir markadır. Titiz AR-GE çalışmalarının ve bilgi birikiminin vermiş olduğu etkiler ile dünya standartlarında üretim yapan bir implant markasıdır. Biz diş hekimlerinin sıklıkla tercih ettiği ve önerdiği markalardan biridir.

NucleOSS İmplant Üretim Yeri Neresidir?

Kaliteli ve sağlam ürünleri ile öne çıkan yerli marka NucleOSS İmplant üretim yeri Türkiye’de bulunan İzmir ilidir.

Nucleoss Markası Kaç Yıllık Bir Geçmişe Sahiptir?

2001 yılında kurulan bir marka olarak günümüz itibari ile 18 yıllık bir geçmişi bulunan köklü bir markadır. Bugüne kadarki deneyimlerimizde de hastalarımızda sorun yaşamadığımız bir üründür.

NucleOSS İmplant Fiyatları Ne Kadar? Kaç Para ile Bu Hizmeti Alabilirim?

İmplant tedavisi almak isteyen kişiler ve bu hizmeti kendi kurumlarında hastalarına sunmak isteyen kişiler tarafından en çok sorulan sorular arasında bu hizmetin maliyeti konusunda olmaktadır. NucleOSS İmplant ne kadar, fiyatları çok mu yüksek, diğer markalardan daha mı pahalı, NucleOSS İmplant kaç para gibi birçok farklı soru ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Elbette günümüzde her hizmet bir karşılık ile sağlanmaktadır. İmplant tedavisi içinde belirli bir fiyat uygulaması mevcuttur. Yerli üretim olarak sizlere sunmuş olduğumuz bu implantlar ortalama 1500-2500 TL gibi bir fiyat ile siz değerli hastalarımıza uygulanabilmektedir. Bazı kişisel değişikliklere göre fiyatlar artıp azalabilir.

NucleOSS İmplant Markasının FDA Onayı Var Mı?

FDA onayı sağlık alanında kullanılan ürünlerin güvenilirliğini kanıtlayan Amerikan Sağlık Bakanlığı bünyesinde yer alan köklü bir kuruluştur. Bu kuruluştan alınacak olan FDA onaylı ürün gerçekten sağlığınızı tehdit etmeyen güvenilir ürünlerdir. Ayrıca gelen hastalarımızda uyguladığımızda da tecrübe ettiğimiz üzere sorun yaşanmadığını gördüğümüz bir üründür.

İmplant tedavisi de sağlık ile alakalı bir tedavi olduğu için akla hemen NucleOSS İmplant FDA onayı var mı sorusu gelmektedir. NucleOSS İmplant markasının FDA Onayı bulunmakta olup, dünya standartlarında bir kalite ile hizmetlerini birçok farklı ülkeye ihraç etmektedir. Firma ISO 13485, CE standartlarına sahip olduğuna dair belgeleri de bulundurmaktadır. Bu yüzden hastalara uygulamakta çekinmediğimiz implant türlerinden biridir.

NucleOSS İmplant Kaç Çeşit Ürün İle Pazarda Yer Almaktadır?

NucleOSS İmplant markası ile üretimi sağlanan NucleOSS İmplant çeşitleri 5 farklı ürün gamı ile hizmet vermektedir. Bunlar T6 Kemik Seviyeli İmplant ve Seçenekleri, Tpue Kemik Seviyeli İmplant ve Seçenekleri, T3 Diş Eti Seviyeli İmplant ve Protez Seçenekleri, T1 Mono İmplant ve Protez Seçenekleri, Cset Cerrahi Setler olmaktadır.  Farklı içeriklere sahip setler halinde gelen NucleOSS İmplant ürünlerinin üretimini ve içlerinde yer alan farklı NucleOSS İmplant parçaları ile hastalarımıza yüksek standartlı, FDA onaylı hizmetler verme imkanı bulmaktayız.

Sizlere sunmuş olduğumuz bu kaliteli İmplant çeşitlerimizde üst yapı seçenekleri olarak simante çözümler, hareketli protez çözümleri, CAD-CAM çözümleri, vidalı çözümler, Universal döküm çözümleri, geçici çözümler uygulanabilmektedir.

NucleOSS İmplant Türkiye

Markanın ana kuruluş ve çıkış noktası olarak bizleri karşılayan ve NucleOSS markasının kalbi olarak nitelendirilen NucleOSS İmplant Türkiye, sizlere gelen bu dünya standartlarındaki hizmetin ana çıkış noktasıdır.

İzmir ilinde üretilen ve sizlere sunulan bu teknolojinin daha geniş çaplı ve ülkenin her bölgesine ulaştırılması için yurt genelinde 13 farklı bayisi bulunmaktadır. Bu sayede Türkiye pazarında ve yerli üretim İmplant teknolojisinde lider üretici konumunda bir firmadır. Bu yüzden biz diş hekimlerinin erişimi oldukça kolay olduğundan, herhangi bir problemle karşılaşıldığında hemen ürün temini yapabilmekte ve siz değerli hastalarımıza aksatmaksızın hizmet edebilmemize imkan tanımaktadır.

NucleOSS İmplant Türkiye Distribütörü yurt içi ve yurt dışı bağlantıları ile oldukça geniş bir ağa sahip eşsiz markalardan biridir.

NucleOSS İmplant Yurtdışı Bayilikleri ve İhracat Ağı?

Yerli bir implant markası olarak İzmir üretimli olan, implant teknoloji ürünlerini yurtdışı pazarına hızlı ve güvenilir yollarla aktarımını sağlamak adına Almanya – Frankfurt şehrinde kurulmuştur. NucleOSS GmbH şirketi farklı ülkelere dağılmış olan 15 farklı distribütör ağı sayesinde ihracat ağını her gün genişletmeye devam etmektedir. Bu kadar üst düzey ağa sahip olan bu eşsiz firma sayesinde ürünleri hastalarımıza uygulamak daha kolay olmaktadır.

NucleOSS İmplant Yaptıranlar Tarafından Verilen Değerlendirmeler

Genellikle birçok tedavi ve hizmet alımı öncesinde bu hizmeti kullananlardan bilgi almak ve hizmetten ne derecede memnun kaldıklarını öğrenmek adına kullanıcılar birçok soru yağmuruna tutulmaktadırlar. NucleOSS İmplant yaptıranlar tarafından verilen değerlendirmelerde hastalarımız daha önceki durumlarında eser kalmadığını ve çok büyük bir rahatlık sunduğunu bizlere aktarmaktadırlar. 

Çok yüksek bir yüzde olarak %99 oranında NucleOSS İmplant kullananlar tarafından olumlu değerlendirme yapmaktadır. Hastalarımızdan bu denli yüksek bir olumlu dönüş aldığımız için genellikle implant tercihimiz bu marka olmaktadır.

NucleOSS İmplant Hakkında Değerlendirmeler Alabileceğiniz Bizlerde Bağımsız Kaynaklar

Hastalarımızın tedavisi için kullanılan implanttan sonra NucleOSS İmplant nasıl diye sorulan sorulara “sorunun çözüldüğü” yönünde geri dönüşler aldığımız görülmektedir.

NucleOSS İmplant tedavisi hakkında kullanıcıların değerlendirmelerini öğrenmek için bağımsız bir kaynak olarak ekşi sözlük kullanabilirsiniz. Çok büyük bir kitlesi bulunan bu forum üzerinde bilgi edinmek için arama motorlarına NucleOSS İmplant ekşi diye arama yaparak kullanan kişilerin yorumlarını inceleyebilir ve yeni konu açarak kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca günümüzde büyük bir gücü bulunan şikayetvar sitesi üzerinden de bu marka hakkında arama yaparak bilgi edinebilirsiniz. Arama motoruna NucleOSS İmplant şikâyet yazarak arattığınızda firmanın ürettiği ürünler hakkında bağımsız kaynaklardan, hastaların kullanım sonrasındaki rahatlığını bilgi toplayarak görebilirsiniz.

NucleOSS İmplant Yorumları

Yüksek kaliteli ve standart ile sizlere sunduğumuz bu implant teknolojilerini düşük fiyatlar ile birleştirmemiz sayesinde çok yüksek düzeyde olumlu NucleOSS İmplant yorum değerlendirmeleri almaktayız. Hastalarımızın yüzlerinde güler yüz bırakmakta bu firmanın ürünlerinin etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Bu firma sadece ülkemizde değil yurt dışında da kendinden sıkça bahsettirebilmektedir.

NucleOSS firmasının ürünlerinin dişe uygulanması biz diş hekimleri için de oldukça kolay ve zahmetsizdir. Hem hastaya daha az ağrı vererek işlemin tamamlanabilmesi için hem de sorunlara daha kalıcı çözümler üretebilmek adına NucleOSS firmasının implant çözümlerini sıklıkla tercih etmekteyiz. Hastalarımız da uygulamadan sonra %99 oranında olumlu dönüş yapmaktalar.

[Toplam: 69   Ortalama: 3.5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

| Site haritası yolu gösterir.| Zirkonyum diş zararlı mı ? |
× Diş Hekimine Sor.