Nobel Biocare İmplant, Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek geçmişten günümüze kadar yaşanılan her dönem için büyük bir öneme sahip olsa da günümüzde artık ulaşılmış olan daha yüksek yaşam standartları nedeni ile estetiğe ve bakıma verilen önem daha da artmış durumdadır. Bu estetikliğin konforlu yaşamın sağlanmasında uygulanan tedavilerini birisi de İmplant diş tedavisidir. Hem gülüş estetiği yakalamanızda, hem de daha kaliteli ve konforlu bir yaşamı idame etmenizde size büyük artılar sunan bir teknolojidir.

Bizler Keskin Diş Kliniği olarak sizlere İmplant diş tedavisi konusunda profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Verdiğimiz bu implant tedavisi sürecinde kaliteli, sağlam ve sizlerin rahatça uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz implant markalarının ürünleri ile sizlere bu tedaviyi uygulamaktayız. Ancak ülkemiz genelinde ve dünya genelinde diş tedavisi konusunda korku ve ön yargılı davranma durumu bulunmasından dolayı sizler bu sürece adım atabilmek ve tedavi almak için detaylı bir şekilde araştırmaktasınız.  İşte bizler Keskin Diş Kliniği olarak sizlere verdiğimiz implant tedavilerinde Nobel Biocare markasına ait olan implantları tercih etmekteyiz. Sizlerde eğer Nobel Biocare implant nasıl ile ilgili kafanıza takılan sorular var ise bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizleri bilgilendirerek bilinçli bir tedavi sürecini sizlere sunmaktayız.

Nobel Biocare İmplant Hangi ülkenin üretimidir? Menşei Neredir?

Nobel Biocare menşei İsveç olan biyomedikal ve implant üzerine çalışmalar ve ürünler ortaya koyan köklü bir markadır. Tüm dünya genelinde en çok pazar payı bulunan markalardan birisidir. İmplant tedavi ve diş estetiği konusunda birçok çalışmalar yapan, AR-GE konusunda büyük çabalar sarf eden, ‘’all in four’’ sistemini geliştirerek sektörde öncü bir firma olmayı başaran bir markadır. Şuanda hala aktif olarak bu çalışmalarını sürdüren ve başarılı bir şekilde yükselmeye devam eden bu markanın implant tedavi ürünlerini Keskin Diş Kliniği olarak bizlerde kurumsal yapımızda tercih etmekte, siz hastalarımıza bu markanın implant tedavi imkânını da sunmaktayız.

Nobel Biocare İmplant Üretim Yeri Neresidir?

Nobel Biocare implant üretim yeri olarak 40 yıllık bilimsel birikimin vermiş olduğu artılar ve profesyonellik ile toplamda 4 farklı üretim tesisinde bu implant teknolojilerini imal etmektedir. Bu üretim yerleri olarak USA ve İsveç’te kurulmuş olan büyük üretim tesislerinde bu kaliteli ve uzun ömürlü implantlar imal edilmektedir. 34 farklı ülkeye direk olarak satışı bulunan bu Nobel Biocare markalı implantların ülkemiz içinde direk satış imkânı vardır. Bizlerde Keskin Diş Kliniği olarak ülkemizde direk satışı mevcut olan bu ürünleri kullanarak sizlere implant tedavileri vermekteyiz.

Nobel Biocare Kaç Yıllık Bir Geçmişe Sahiptir?

Nobel Biocare Kaç Yıllık Bir Geçmişe Sahiptir?
Nobel Biocare Kaç Yıllık Bir Geçmişe Sahiptir?

Dişçilik sektöründe 1960’lı yıllardan buyana hizmet veren bir firmadır. Ancak Nobel Biocare markası olarak yapmış olduğu yenilikler ve AR-GE çalışmaları ile 1980’li yıllarda CAD/CAM kullanarak kişiye özel implantlar geliştirmeye başlamıştır. O yıllardan buyana gelişerek bu sektörde köklü bir kurum haline gelmiştir. Keskin Diş Kliniği olarak bizlerde kurumsal itibarımızın korunması ve geliştirilmesi amacı ile sizlere kaliteli, güvenilirliğini kazanmış olan markalardan olan Nobel Biocare implant parçaları kullanarak tedaviler uygulamaktayız. Sizlerde bu konuda bizlerden gönül rahatlığı ile hizmetler alabilirsiniz.

Nobel Biocare Fiyatları Ne Kadar? Kaç Para ile Bu Hizmeti Alabilirim?

Her hizmette, tedavide olduğu gibi implant işlemlerinde de hastalarımız tarafından en çok sorulan ve merak edilen konuları başında, fiyatlar yer almaktadır. Keskin Diş Kliniği olarak irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşan müşterilerimiz genel olarak hizmet hakkında bilgi alırken uygulanacak olan implant markasının fiyatlarını da sormaktadır. İmplant tedavileri için bizleri arayan hastalarımız Nobel Biocare İmplant ne kadar, fiyatlar neye göre belirleniyor, diğer marka implantlara göre artıları ve eksileri neler, diğer implant markalarından daha mı ucuz daha mı pahalı, tüm damak Nobel Biocare implant kaç para gibi farklı farklı birçok soru bizlere yöneltilmektedir.

Bizler kurum olarak müşteri memnuniyetini öncelikli hizmet olarak görmemizden dolayı sizleri dikkatlice dinlemekte, sizlere gerekli olan detayları aktarmaktayız. Ancak şu bilinmelidir ki implant tedavileri kişiye özgü olarak tasarlandığı için net bir fiyat verilememektedir. Ortalama bir fiyat verilse dahi implant markası, kaç adet implant diş uygulanacağı, hangi diş için bu implantın yapılacağı ve buna benzer birçok nedenden dolayı fiyatlar değişiklik göstermektedir. Sizlerde Keskin Diş Kliniği olarak bizlerle iletişime geçerek hem hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi hem de size uygun olan tedavinin ortalama fiyatını öğrenebilirsiniz.

Nobel Biocare İmplant markası FDA Onaylı Mıdır?

FDA Onayı demek Amerikan Federal İlaç Ajansı’nın uygulanan herhangi bir tedavi ve ilacın etkili, başarılı ve sağlık açısından sıkıntı yaratmayan ürünlerin olduğunu kabul eden güvenilirliği yüksek ve bilindik kurumların başında gelmektedir. Nobel Biocare markası da yapmış olduğu başarılı implantlar ve çalışmalar sayesinde FDA onayı bulunan güvenilirliği kanıtlanmış markalardan birisidir.

Çok özenli bir şekilde araştırma yapmakta sizlere vermiş olduğumuz implant tedavi markalarını seçerken özenli bir süreçten geçirmekteyiz. Nobel Biocare İmplant FDA onayı var mı diye bakarak araştırıp, onayının bulunmasından dolayı sizlere vermiş olduğumuz tedavi süreçlerinde kullanmaktayız. Gerekli belgeleri ve yönetmelik şartlarını yerine getirerek hizmet veren markaların implantların kullanarak vermiş olduğumuz hizmetlerden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Nobel Biocare İmplant Türkiye Distribütörü

Keskin Diş Kliniği olarak sizlere uyguladığımız implant tedavilerinde Nobel Biocare markasına ait olan implantları kullanmamızdaki bir diğer neden ise Nobel Biocare Türkiye sınırları içerisinde yer alan bir temsilciliğinin bulunması ve de bu implant malzemelerini direk olarak ihraç ettiği 34 ülkeden biri olmamız yer almaktadır. Çünkü bu artılar alınan hizmetin daha hızlı bir süreçle halledilmesini, olası aksaklıklarda muhatap alabileceğimiz resmi bir kurumun olması artı avantajlar sağlayacaktır.

Nobel Biocare İmplant Yaptıranların Değerlendirmeleri

Her hizmette, tedavide olduğu gibi implant işlemi öncesinde de bu hizmeti daha önce almış, kullanan kişilerin ürünler hakkındaki fikirleri hizmet veren kurum ya da kişilere göre daha güvenilir bir kaynak olarak görülmektedir. Kurum olarak bizler sizlere sağlamış olduğumuz implant tedavilerinde kaliteli hizmetler versek de sizlerin daha güvenli bir şekilde bizlere yaklaşması adına Nobel Biocare implant yaptıranlar arasında sizlerle görüşmek isteyen hastalarımız ile sizleri görüştürmekteyiz. Bu sayede kullanıcıdan direk şeffaf bilgiler alarak implant tedavisi ve ürün kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Nobel Biocare İmplant Hakkında Şikâyet Durumu

Keskin Diş Kliniği olarak bizler sizlere vermiş olduğumuz Nobel Biocare markalı implant tedavilerde şuana kadar hastalarımızdan olumsuz geri bildirimler almadık. Ancak sizler bu durumdan emin olmak ve daha geniş bir kitle tarafından değerlendirmek ve veri toplamak isterseniz, arama motorları üzerinden şikayetvar sitesini aratabilir ve bu site üzerinden Nobel Biocare implant şikâyet şeklinde aratınca daha önce bu markadan hizmet almış ve olumsuz geri bildirim alan kullanıcılara ulaşabilirsiniz. İşte burada bu kişilerle iletişime geçerek daha şeffaf bir veri elde etmiş olursunuz. Bizler sizlere vermiş olduğumuz bu implant tedavilerinde çok hassas bir süreç işleyişinin ilerletmekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizleri tedavi süreciniz için tercih edebilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Soru Sor. Randevu Al.