HK Logo [Converted] copy1

Özel Keskin Diş Kliniği;

Öncelikli hedefimiz hastalarımızın diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Bu hedefimiz doğrultusunda, çağdaş diş hekimliği uygulamalarını yakından takip ederek, hastalarımızın memnuniyeti, konforu ve gülümsemesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

Tüm üst düzey teknolojik ekipmanlar ve uzman hekim kadrosuyla klasik ve kendini tekrar eden eski tip klinik olmaktan çok uzakta olan Keskin Diş Kliniği, hastalarımızla kişiselleştirilmiş hizmetlerimizle;  sürekli takip,  randevu planlaması, ödeme planlaması, tedavi süreçleri öncesi sonrası bilgilendirme, uzman personel ve asistan hizmetleriyle çağdaş diş hekimliğinin ülkemizdeki en önemli örneğini oluşturmaktayız.

Biliyoruz ki, sadece hekimlik, sadece tedavi bazlı yaklaşımlar siz hastalarımızın tek aradığı olgular değildir, biz Keskin Diş Kliniği olarak butik klinik anlayışını, aile ortamını ve samimiyetin getirdiği şeffaflı hastalarımıza göstermekten keyif almaktayız.

Keskin Diş Kliniği tüm personeliyle değerli hastalarımız için, yani sizin için en iyisini düşünmek dolayı çok mutluyuz ve sizleri Küçükköy Gaziosmanpaşa’da bulunan Diş Kliniğimize bekliyoruz.

Sizleri Kliniğimizin görüntüleriyle baş başa bırakalım;

 

 1. Ayşe Gül diyor ki:

  Merhaba
  Tüm dişler zirkonyum fiyatı ne kadar
  Ben yaptırdım iki sene oldu ama memnun değilim üst arka kısımda bi dişim kırıldı köprüde kırılmış cevap yazarsanız teşekkür ederim

  • Hamza Keskin diyor ki:

   merhaba,
   maalesef buradan fiyat yazamıyoruz ama kliniğimizin whatsapp numarası olan 0553 333 55 30 numaralı telefonu arar yada mesaj bırakırsanız size geri dönüş yaparız.
   Geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir