Sağlık, konforlu bir hayatın temelini oluşturur. İnsan vücudu koskoca bir dünya, büyük bir hazinedir ve sağlık sorunlarına çözüm bulabilmek için araştırmalar insan vücudunun belli alanlarına yoğunlaşılarak yapılmaya başlanmış, bu sayede daha sağlıklı sonuçlar elde edilmiştir. Diş sağlığı da tüm dünyada bilim insanların üzerinde en fazla çalıştıkları alanlardan birisidir. Çok yıllarda sağlık teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte diş sağlığı sorunlarının çözümünde büyük mesafe kat edilmiş, kısa zamanda büyük yol alınmıştır.

İmplant hakkında çok detaylı bilgiler öğrenmek için implant nedir başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Diş sağlığı konusunda tüm dünyada rağbet gören çözümlerden bir tanesini de implant teknolojileri oluşturuyor. İmlaplantlar sayesinde sağlıksız dişler yenilenebiliyor, diş kayıpları telafi edilebiliyor. Keskin Diş Kliniği olarak bizler de dünya standartlarında uygulamaları hayata geçirebilmek adına ağız ve diş sağlığı alanında ortaya çıkan en son gelişmeleri kısa sürede sistemimize entegre ederek uygulamaya geçirmeye çalışıyoruz. Dünyanın en seçkin implant markalarını da kliniğimizde siz değerli hastalarımızla buluşturuyoruz. Bütün hastalarımız öncesinde alacakları tedavinin hedeflenen sonuçlarını, sorunlarına çözüm olup olamayacağını merak ediyorlar. Akıllarında pek çok soru işareti bulunuyor. Bizler de bu yazımızda uygulamalarımızda kullandığımız Camlog implant markasına dair bütün merak edilenleri cevaplayarak aklınıza takılan bütün sorulara açıklık getiriyoruz.

Camlog İmplant Hangi Ülkenin? Menşei?

Camlog implant hangi ülkenin ürünü? Camlog implant menşei neresidir gibi sorulardan başlamak gerekirse Camlog implant, bir Alman markasıdır. 1999 yılında kurulmuş olan marka, yaklaşık çeyrek asrı geride bıramış ve bu süre zarfında çok büyük başarılara imza atmayı başarmıştır. Marka, “Keşfedilecek çok şey var” sloganıyla yola çıkmış ve hala yeni şeyle keşfetmek için ARGE çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Markanın implant dünyası için attığı en büyük adımlardan birisi geleneksel titanyum implantlar ile seramik implantları değiştirmek olmuştur. Alman mühendisliği denince her alanda akla gelen disiplin ve ciddiyet, Camlog implant ürünlerinde de kendini gösteriyor. Bu sayede marka, kısa sürede dünya çapında büyük başarılara imza atmış, en seçkin implant markaları arasına girmeyi başarmıştır.

Camlog İmplant Üretim Yeri Neresi?

Camlog implant üretim yeri Almanya’nın Filderstadt bölgesidir. Marka 1999 yılında Camlog’un ilk ürünleri olan CYLINDER-LINE ve SCREW-CYLINDER-LINE ürünlerini piyasaya çıkardı. 2000 yılında da üçüncü implant serisi ROOT-LINE piyasaya sürüldü. Yine aynı yıl CorticoFix seti, Sinus seti ve Osteotomy seti de kullanıcılarla buluştu. Daha sonraki yıllarda her yıl yeni ürün çeşitleri ve ürün özellikleriyle öne çıkan marka, birtakım çalışmalarını İsviçre’ye de taşıyarak çalışmalarını zenginleştirmiştir. Uluslararası implant teknolojileri sektöründe oldukça iyi bir yerde olan mark, 20’den fazla ülkede alt şirketleriyle hizmet vermektedir. Çok sayıda dağıtım ağı haricinde küresel dağıtım ağını da sürekli genişletmektedir.

Camlog’un Avrupa’da Almanya, Avusturya, Bulgaristan, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, Letonya, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Polonya, Portugal, Slovakya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, İspanya, İsveç, İsviçre (HQs), İtalya’da ofisleri bulunuyor. Amerika’da ise BioHorizons (int. HQs), BioHorizons Canada konumlarında; Asya’da ise Japonya, Katar, Kuveyt, Lübnan, Pakistan, Singapur, Suudi Arabistan, Tayland, Tayvan, Ürdün, Çin’de bulunuyor. Yine Avusturalya’da BioHorizons; Afrika’da ise Güney Afrika’da dağıtım ortaklarına sahiptir. Dolayısıyla dünyanın her yerinde ürünleri kullanılmaktadır.

Camlog İmplant Kaç Para, Camlog İmplant Ne Kadar?

İmplant tedavisi alan kişilerin merak ettikleri konulardan birisi de Camlog İmplant kaç para meselesi oluyor. Bu konuda maalesef net bir rakam vermek imkânsız. Çünkü implant tedavilerinde maliyeti etkileyen çok fazla etken bulunuyor. Tedavinin detayları, hastanın kaç dişinin değişeceği, kaç implant kullanılacağı, implantların malzeme yapısı, uygulama süreci gibi etkenler Camlog İmplant fiyatlarında değişikliğe neden oluyor. Yine kur oranlarının değişimi de implant tedavilerinin fiyatlarını etkiliyor. Ülkemizde kurların çok hızlı değişmesi, fiyatlarında da değişmesine neden oluyor. Bütün bu sebeplerden dolayı da Camlog İmplant ne kadar sorusunun cevabı kişiye göre değişiyor. Diş kliniğimizden güncel fiyat bilgisi almak için iletişim bilgilerimizi kullanabileceğiniz gibi sayfamızın sağ altında bulunan whatsapp butonunu da kullanabilirsiniz.

Camlog İmplant Fda Onayı Var Mı?

Camlog İmplant Fda onayı var mı diye merak edenler için cevabımız evet. Üstelik marka, ISO 13485, EC sertifika G1 ve EC sertifika G1S ile birlikte pek çok sertifikanın da sahibi bulunuyor.

Camlog İmplant Çeşitleri

Camlog İmplant çeşitleri oldukça geniş bir marka. Camlog İmplant markası, implant teknolojileri alanında 4 önemli patentin sahibi olmuştur. Bunlar Ceralog, Camlog, Conelog ve iSy’dir. Özellikle Ceralog, yani seramik implant teknolojisi sektörde adeta çığır açmıştır. İmpatoloji alanındaki gelişmelere odaklanan marka, sunduğu bütün ürünlerde ileri görüşlü olmayı esas alıyor. Ürün programlarını implant piyasasının gereksinimlerine göre dizayn ederek gereksinimleri her yönden karşılayabilecek çeşitlilikte sac ayakları sağlayıp bunlardan destek alıyor. Ürünleri, farklı kullanım alanlarında ihtiyaçlara en uygun biçimde yanıt verecek nitelikte bulunuyor.

Camlog İmplant her biri bir diğerinden güçlü olan ürün grupları sayesinde farklı tedavi konseptlerinde, farklı tedavi gereksinimlerinde kullanılabilen çözümler sunuyor. Sistemlerin tamamı gündelik uygulamalardaki bütün gereksinimleri başarıyla karşılayacak ve böylece bütün hastalara hitap edebilecek konseptte yer alıyor.

Camlog İmplant Türkiye Faaliyetleri ve Camlog İmplant Türkiye Distribütörü

Camlog İmplant Türkiye faaliyetlerini İstanbul’da bulunan ofisi ile yürütüyor. Doğrudan Türkiye’de hizmet verdiği için hem servis hem de ücret bakımından kullanıcılarına büyük avantaj sağlıyor.

Camlog İmplant Şikayet Var

Buraya kadar Camlog implant konusunda pek çok detaya yer verdik. Değerlendirmelerde bulunduk. Fakat günümüzde kullanıcı deneyimleri hemen her alanda internet üzerinde bulunmaktadır. Bu bakımdan sikayetvar.com internet sitesi en geniş kullanıcı şikayetlerini barındıran platform olarak karşımıza çıkıyor. Değerlendirmelerimizin objektifliğine dair dilerseniz orada da marka hakkında bir şikâyet var mı görebilirsiniz. Yaptığımız araştırmada Camlog markasını aradığımızda karşımıza Camlog implant şikayet konusunda çıkan sonuç şu olmaktadır:

  • Sorgunuza uygun herhangi bir şikayet bulunamadı.

Benzer şekilde daha geniş kullanıcı deneyimlerine ulaşmak isterseniz ekşi sözlük formunu da kullanabilirsiniz. Arama motorlarında Camlog implant ekşi şeklinde arama yaptığınızda karşınıza kullanan kişilerin deneyimlerini görebileceğiniz ekran geliyor. Dilerseniz forum sayfasında yeni konu da açarak kullanıcılara ulaşabilir, değerlendirmelerini olumlu veya olumsuz öğrenebilirsiniz.

Camlog İmplant Yorumları ve Camlog İmplant Yaptıranlar

Yüksek kalite standartları ve uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunduğumuz implant teknolojilerinde bugüne kadar çok fazla olumlu geri dönüş aldık. Camlog implant yorum değerlendirmeleri de aynı düzeyde devam ediyor. Hastalarımızın yüzlerinde gülen bir ifade bırakmanın haklı gururnu yaşıyoruz. Bunda da Camlog implant markasının ürünlerinin etkili olduğunu görüyoruz. Zaten marka gerek ürün yelpazesiyle gerekse mevcutların üzerinde geliştirdiği yöntemlerle her geçen gün daha fazla ilgi görüyor.

Keskin Diş Kliniği olarak Camlog implant yaptıranlar neler düşünüyor? Bu bizim için çok önemli. Sizlerin memnuniyetinizi, deneyimlerinizi son derece önemsemekteyiz. Eğer daha önce kliniğimizde ya da başka bir yerde Camlog implant yaptırdınız ise deneyimlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmımıza eklemenizi rica ediyoruz. Yorumlarınız implant tedavisi almak isteyenlere yol gösterici olacaktır. Bunun için bizler de olumu olumsuz bütün yorumları sayfamızda yayınlayacak, Camlog implant konusunda daha geniş kitlelerin fikir sahibi olmasını sağlamaya çalışacağız.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Soru Sor. Randevu Al.