Zimmet implant nedir? Zimmer implant markası hangi ülkenin? Zimmer implant fiyatı? Hepsi ve daha fazla detaylı bilgi için hazırladığımız yazımızı okuyarak zimmer implant hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Zimmer İmplant Tedavisi

Zimmer İmplant
Zimmer İmplant Nedir?

Sağlıklı bir diş yapısı, kaliteli bir yaşamın, konforlu bir hayatın, lezzetlerin tadına varmanın temelini oluşturuyor. Üstelik diş yapısı kişilerin estetiği ve görünümü üzerinde de büyük önem taşıyor. Sağlık alanında ortaya çıkan teknolojik gelişmeler bu alanda yapılabileceklerin sayısını oldukça arttırmıştır. Kişiye özel yöntemlerle artık hayallerinizdeki sağlıklı diş yapısına ve estetik diş dolgusu görünüme sahip olabiliyorsunuz. Keskin Diş Kliniği olarak en modern diş tedavisi yöntemleri, dünyanın en seçkin markalarını siz hastalarımızla buluşturuyoruz. Bu noktada implant teknolojilerini zorunluluk olarak çok fazla kullanıyoruz. İmplantlar yüksek kaliteli, kalıcı bir tedavi imkânı sağlayan, estetik bir gülüş kazanmanıza vesile olan ürünlerdir. Birçok hastamızda da başarıyla uygulanmaktadır. Fakat birçok hastamız tedavi öncesi alacağı hizmetin detaylarını merak ediyor. Sağlıklı bir sonuç alıp alamayacağı konusunda bir kanaate varma ihtiyacı hissediyor. Bizler de bu yazımızda implant tedavilerinde kullanılan Zimmer implant hakkında aklınıza takılan bütün sorulara açıklık getiriyor, merak ettiklerinize cevap veriyoruz.

İmplant hakkında detaylı bilgiler öğrenmek için İmplant Nedir? başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Zimmer İmplant Hangi Ülkenin? Zimmer İmplant Menşei Nedir?

Zimmer implant hagi ülkenin, Zimmer implant menşei ne diye merak edenler için Zimmer implant, İsviçre -Amerika ortak yapımı olan bir markadır. Zimmer Dental markasının en gözde ürün kategorilerinden birisini oluşturan marka, 1927 yılında 9 kişilik bir ekip tarafından kurulmuştur. Bünyesinde pek çok kişiyi barındıran ve dünyanın en başarılı uzmanlarını toplayan marka, yıllar içinde gelişimini sürekli devam ettirmiş, şu ana kadar dünya genelinde 100’den fazla ülkede temsilcilik açmayı başarmıştır. Dünya genelinde 8000’in üzerinde personeliyle implant sektörüne yön vermeye devam etmektedir. ARGE çalışmalarına aralıksız devam eden marka, sürekli daha kullanışlı, daha kaliteli, daha işlevsel ve estetik ürünler ortaya çıkarmak, bir önceki ürününü geliştirerek yoluna devam etmektedir. Yıllardır da pek çok kliniğin, diş hekiminin güvenle kullandığı implant markalarından birisi olmayı başarmıştır.

Zimmer İmplant Üretim Yeri Neresi?

Zimmer implant üretim yeri İndiana Warsaw’da bulunuyor. Buradan 25’ten fazla ülkeye doğrudan operasyon sağlıyorlar. Marka, ürünlerini asarlarken uygulaması kolay, yenilikçilik esasına göre hareket ediyor. İmplant sektöründeki profesyonelliğini ve kalitesini ortaya koymak için bir grup ürününü kullanıma açmış, bunlar içinde bir implant tedavisinin başından sonuna kadar gerek duyulacak bütün cerrahi aletleri de bulunduruyor. Üstelik implant tedavisinden sonra iyileşme sürecini hızlandırmak için kolojenle desteklenen ürünleri de bulunuyor. Dolayısıyla Zimmer implant markasının diş hekimi için tedavi sürecinin, hasta için de rahat kullanımın göz önüne alınarak ürünlerini tasarladığını görüyoruz. Bu yüzden de tüm dünyada ve ülkemizde en faza tercih edilen implant markaları arasında her yıl yer almayı başarmaktadır.

Zimmer İmplant Fda Onayı Var Mı?

Sağlık alanında kullanılan ürünlerin güvenilirliği son derece önemlidir. Bunun için de çeşitli sertifikaların, onayların alınmış olması, markaların güvenilirliğini pekiştirir. Amerika Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan FDA kuruluşu bu bakımdan dünyanın en seçkin denetleyicilerinden birisidir. Kullanacağınız bir ürünün FDA onaylı olması, o ürünün insan sağlığını tehdit etmeyen, güvenilir bir ürün olduğunu ifade eder. Bu noktada da Zimmer implant FDA onayı var mı diye akla geliyor.

Zimmer implant FDA onayına sahiptir. Üstelik dünyanın en seçkin kuruluşlarından aldığı sertifikalar da Zimmer implantların kalitesini, güvenilirliğini, fonksiyonelliğini ortaya koyuyor. Zimmer implant çeşitleri kliniğimizde de çok fazla hastamızın sağlık sorunlarının tedavisi için kullanılmıştır. Tecrübe ettiğimiz üzere de sorun yaşamadığımız implant markalarından birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yüzden de tedavi uygulamalarımızda kullanmaktan çekinmediğimiz markalardan birisi oluyor.

Zimmer İmplant Parçaları

Zimmer implant ISO 13485 kalite belgesine de sahiptir. Marka, endüstrinin en önemli kalite standartlarını karşılamak ve kendi kalite standartlarını sürekli aşmak amacıyla çok kapsamlı bir Zimmer implant parçaları grubunu piyasaya sunmuştur. Bu ürünleri arasında kök oluşumlu implant uygulamaları, resterasyon amaçlı prostetik eklemeler, kolojen destek yara iyileştirme uygulamaları, cerrahi alet takımı ve kemik aşılama gibi yeniden oluşumlu ürünler bulunuyor. Marka, her geçen gün daha fazlasını hekimlerin ve hastaların tercihine sunuyor.

Zimmer İmplant Türkiye Faaliyetleri ve Zimmer İmplant Türkiye Distribütörü

Zimmer implant Türkiye genelinde en seçkin diş kliniklerinde kullanılmaktadır. Yıllardır geniş satış rakamlarına ulaşmış olan marka, eğitimleri, seminerleri, ürünleri ve danışmanlık destekleriyle sektördeki yerini korumaktadır.

Zimmer İmplant Parçaları

Zimmer İmplant Ne Kadar?

İmplant tedavisi almak isteyen kişilerin ilk merak ettikleri konulardan birisi hizmetin maliyeti oluyor. Bu bakımdan Zimmer implant kaç para şeklinde sorularla karşılaşıyoruz. Fakat açık ve net belirtmek gerekir ki Zimmer implant fiyatları konusunda net rakam vermek imkansızıdır. Çünkü implant uygulamalarında fiyatı etkileyen pek çok kalem bulunuyor. Bu da Zimmer implant ne kadar diye soran herkesin farklı rakamlarla karşılaşmasına neden oluyor. İmplant malzemesinin detayları, bir hastanın hangi dişlerinin, kaç dişinin değiştirileceği, değiştirilecek olan dişlerin desteklenmesi için ihtiyaç duyulan implant sayıları, kemik grefti, sinüs yükselmesi gibi ek prosedürler her zaman implant maliyetlerini değiştirmektedir.

Zimmer İmplant
Zimmer İmplant Ne Kadar?

Yine Zimmer implant fiyatları kur fiyatlarından da etkileniyor ve ülkemizde kur rakamlarının anlık çok yüksek değişimlere uğraması implant tedavilerinin maliyetlerini değiştirmektedir. Kalitesi ve fiyatı karşılaştırıldığında ise Zimmer implant ürünlerinin uygun olduklarını söyleyebiliriz. Kliniğimizden alacağınız implant tedavisinin ne kadara mal olacağını, Zimmer implant fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Sağ alt köşede bulunan whatsapp butonunu kullanarak da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Zimmer İmplant Şikayet VarBuraya kadar Zimmer implant hakkında merak edilenleri cevaplamaya çalıştık. Değerlendirmelerde bulunduk. Değerlendirmelerimizin objektif olması için internette Zimmer implant şikayet konusunda da küçük bir araştırma yaptık. Sikayetvar.com adlı sitede Zimmer markasını aradığımızda karşımıza çıkan sonuç şu olmaktadır:

👉 Sorgunuza uygun herhangi bir şikayet bulunamadı.

Dolayısıyla şu ana kadar bizim kendi kliniğimizde de deneyimlediğimiz gibi Zimmer implant kullancıları ürünlerin memnuniyeti belirtiyor.

Zimmer İmplant Ekşi

Zimmer implant kullanıcı deneyimlerini araştırmak için bağımsız bir kaynak olan ekşi sözlük de kullanılabilir. Çok büyük bir kullanıcı kitlesi olan forum üzerinde Zimmer implant ekşi sözlük araştırması yaptığımızda birkaç konuda Zimmer implant hakkında konuşulmuş olduğunu görüyoruz. Burada da en iyi üç implant markası arasında geçmektedir. Dilerseniz kendiniz de araştırma yapabilir, kullanan kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. İsterseniz yeni konu açarak kullanıcılara da ulaşmayı tercih edebilirsiniz.

Zimmer İmplant Yorumları ve Zimmer İmplant Yaptıranlar

Uygun fiyat ve yüksek kalite standartlarıyla öne çıkan implant teknolojilerinde tercih ettiğimiz Zimmer implant yorum ve değerlendirmeleri ile de olumlu karşılık aldığımız bir markadır. Hastalarımızın hayallerindeki gülüşe kavuşmalarını, kalıcı diş sağlığı elde etmelerini sağlama noktasında markanın ürünlerinin oldukça başarılı olduğunu görüyoruz.

Keskin Diş Kliniği olarak Zimmer implant yaptıranlar ne düşünüyor, deneyimleri ve tecrübeleri neler bizim için çok önemli. Sonraki çalışmalarımız ve uygulamalarımız için sizlerin memnuniyetinizi büyük önem veriyoruz. Sizler de önceden Zimmer implant yaptırdı iseniz ya da yaptırmayı düşünüyorsanız deneyimleriniz paylaşmak adına aşağıda bulunan yorum kısmımıza yorumlarınızı ekleyebilirsiniz. İhtiyacı olan kişilerin faydalanabilmeleri için olumlu olumsuz bütün yorumlar sayfamızda yayınlanacaktır.

 

Kaynaklar:

https://bit.ly/35FZT4N

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Diş Hekimine Sor.