Gaziosmanpaşa lamine diş tedavisi ile gülüşünüz artık daha özgüvenli olacak. Diş rengi, dişlerde oluşan kötü görüntüyü düzeltmek ve diş tonu değişimleri tedavi yöntemleri ile dilediğiniz görünüme sahip olacaksınız. Lamine diş görünüşünüzü olumsuz yönde etkileyen diş bozukluklarını düzeltmek için kullanılan kozmetik bir tedavidir. Gaziosmanpaşa lamine diş tedavisi ekonomik lamine kaplama fiyatları ile yapılmaktadır.

Alanında uzman hekimlerimiz lamine diş kaplama tedavi tekniği kullanarak gülüş tasarımı estetiği konusunda da başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Randevu alarak lamine diş tedavisi için kliniğimize başvurabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Lamine Diş Tedavisi Nedir?

Lamine diş, sağlam diş dokularına sahip bireylerde diş inceltme tekniği kullanılarak yapılan kaplama tedavisi çeşididir. Diğer ismiyle yaprak kaplama olarak bilinen lamine tedavisi İmplant tedavileri gibi ön hazırlık yapılarak uygulanan işlemdir.

Günümüzde estetik uygulamalarının yaygınlaşması diş ve ağız görselliği alanında da sıkça kullanılmaktadır. Dişlerin istenilen görüntüde olması için yapılan tüm işlemler farklı tedavi metotları kullanılarak uygulanır. Diş sağlığı alanında yapılan yenilikler, geliştirilen tedavi yöntemleri daha sağlıklı dişlere ve çeşitli diş tedavi alternatiflerini ortaya çıkarır.

Gaziosmanpaşa Lamine Diş Tedavisi
Gaziosmanpaşa Lamine Diş Tedavisi Nedir?

Lamine Diş Tedavisi Aşamaları

Diş tedavi teknikleri arasında yer alan güncel tedavi seçeneği kaplama seçenekleri lamine diş yaptıranlar sayıca her geçen gün artmaktadır. Uzman hekimlerimiz tarafından gelişen teknoloji imkanları kullanılarak Gaziosmanpaşa lamine diş tedavisi ve diğer kaplama tedavileri başarılı olarak uygulanır. Lamine diş tedavisi aşamaları;

 Lamine diş kaplama tedavisi için ilk olarak dişlerde ön hazırlık yapılır. Lamine tedavisi öncesi yapılması gereken diğer diş tedavileri yapılır ve dişler lamine kaplama tedavisine hazırlanır.

✔ Gerekli tedaviler bittikten sonra lamine için diş ölçüleri alınır.

✔ Alınan ölçüler doğrultusunda lamine dişler hazırlanır.

✔ Hazırlanan lamine kaplamalar özel maddeler ile dişler üzerine yapıştırılır ve sabitlenir.

Lamine dişler takıldıktan sonra herhangi bir uyum sorunu yaşanmaz ise son düzeltmeler yapılarak işlem sonlandırılır. Lamine diş takılması işleminden sonra hekiminizin önerdiği tavsiyelere uyarak lamine dişlerin yerleşimi sürecini kolayca geçirebilirsiniz. Estetik çalışmalar içerisinde en etkili ve başarılı yöntemlerden olan kaplama diş tedavileri doğru uygulama ve kullanım ile uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Lamine Diş Tedavisi Kimlere Uygulanabilir?

Lamine diş kimler yaptırabilir, lamine uygulaması kimlere yapılmaz, lamine diş yaptırmak için uygun muyum gibi birçok sorular hastalarımızın en sık sorduğu sorular arasında yer alır. Lamine kaplama diş tedavisi çene bozukluğu, diş yapı bozukluğu ve vb. sorunların tedavisinden sonra uygulanması gereken tedavidir. Bu nedenle Gaziosmanpaşa lamine diş tedavisi kararı vermek için öncelikle muayene olmanız gerekmektedir. Lamine diş tedavisi kimler tercih edebilir;

✔ Beyaz dişlere sahip olmak isteyen bireyler,

✔ Diğer diş beyazlatma tekniklerinde başarılı sonuç elde edemeyen vakalar,

✔ Dişlerinde kırık veya doğuştan bozukluk olanalar,

✔ Dişlerde aşınma sorunlarında,

✔ Diş yapısından estetik açıdan memnun olmayan kişiler,

✔ Diş rengi değiştirmek isteyenler,

✔ Kanal tedavisi sonrası oluşan diş rengi değişikliklerinde uygulanabilir.

Gaziosmanpaşa Lamine Diş Tedavisi

Lamine Diş Kaplama Ömrü

Lamine diş kaplama ömrü ne kadar? Gaziosmanpaşa lamine diş tedavisi için başarılı sonuçlar elde etmek için lamine kaplama bakımı sistematik olarak yapılmalıdır. Doğru bakım ve bilinçli kullanım yapılırsa lamine dişler uzun süre sorunsuz kullanılabilir. Lamine diş kullanımı için dikkat edilmesi gereken düzenli ağız bakımı ve düzenli hekim kontrollerinin yapılmasıdır. Lamineler lekelenmez özelliği ile uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanıma uygundur.

Lamine Diş Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Lamine tedavisi sonrasında hekimlerimiz kaplama bakımı ile ilgili bilgiyi sizlere aktaracak. Genel olarak lamine diş kaplama bakımı;

✔ Diş fırçalama rutini aksatılmamalı ve diş ipi, ağız gargarası kullanılmalıdır.

Lamine kaplama yapılan diş ile sert yiyecekler koparılmamalı.

✔ Bruksizm rahatsızlığınız var ise mutlaka gece plağı kullanmalısınız.

✔ Tırnak yeme alışkanlıkları bırakılmalı.

✔ Lamine dişlerinizin tedavisi bittikten sonra düzenli hekim kontrolleri aksatılmamalıdır.

Gaziosmanpaşa Lamine Diş Tedavisi Fiyatları

Lamine diş fiyatları 2021 TDB’ nin iller için belirlemiş olduğu 2021 lamine fiyat listeleri baz alınarak değerlendirilir. Lamine kaplama kalitesi, hekim uzmanlığı, kaplama yapılan diş sayısı, kaplama yapan klinikler tanınırlığı gibi etkenler lamine uygulama ücretleri etkiler. Tek diş kaplama lamine fiyat veya birden fazla diş sayısına göre kaplama fiyatları hastalarımıza aktarılır. Sizlerin onayı ile lamine kaplama tedavisi başlatılır.

Gaziosmanpaşa Lamine Diş Tedavisi
Lamine Diş Tedavisi Öncesi-Sonrası

Gaziosmanpaşa lamine diş tedavisi için yapılan çalışmalar hastalarımızda başarılı sonuçlar almamızı kolaylaştırır. Lamine kaplama yaptıranlar büyük ölçüde memnuniyetle kaplama dişleri kullanmaktadır. Sizlerde lamine kaplama diş tedavisi için Keskin diş kliniği merkezimize başvuru yapabilir, lamine fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Diş Hekimine Sor.